Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #27 týždeň

Dvadsiaty siedmy týždeň dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac prináša pre iOS aj počítače Mac niekoľko skvelých hier, môžeme napríklad spomenúť Candleman alebo A Boy and His Blob a pre Macy F1 2017 alebo dve časti populárnej série Civilization.

iOS

Candleman – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Dokážete sa orientovať v tme? V hre Candleman je to priam nutnosťou. Stanete sa síce atypickým hrdinom – svietnikom, ale na cestu si posvietite iba desať sekúnd. Candleman je unikátna puzzle hra, ktorá vyšla aj vo verzii pre herné konzoly a PC.

Ocmo – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Ocmo je plošinovka, ktorej hrateľnosť je založená na fyzike. Hra ponuka 80 levelov, plných tajomstiev a súbojov s bossmi.

Lock Photo – Hide Photo – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Aplikácia Lock Photo umožňuje skryť vaše fotografie alebo videá pred cudzími očami. Lock Photo umožňuje uzamknúť vaše cenné dáta pomocou pin kódu, odtlačku prsta alebo vzoru, prípadne aj dvoj  kombináciou týchto možností.

Braveland – 0,99€ (pôvodná cena 3,39€)

Braveland je ťahová stratégia, ktorá vyšla aj vo verzii pre PC. Herný systém sa nesie v duchu ťahových stratégií. K dispozícii budete mať sedem jednotiek. Každá z nich je ohodnotená hviezdami. Limit 15-tich hviezd pre svoju armádu, vás donúti v neskorších fázach hry mierne taktizovať a dobre si rozmyslieť, koho v boji budete potrebovať najviac. Okrem samotných vojakov môžete vylepšovať vlastnosti svojho hrdinu, a to nielen získavaním levelov za súboje, ale aj brnením, prilbou, zbraňou a opaskom, ktoré nakúpite za našetrené peniaze. Do tretice váš výkon ovplyvnia aj samotné vlastnosti vášho hrdinu: sila, obrana, odolnosť voči kúzlam a energia. Tie zvyšujete každým levelom a aj vďaka svätyniam, ku ktorým sa dostanete po porazení nepriateľov.

True Skate – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Rôzne triky, efektné spomalené zábery a množstvo skateparkov vám ponúka zábavná hra True Skate, v ktorej nebudete ovládať žiadneho “skatera” z mäsa a kostí ale priamo váš skate a to vašimi prstami…

A Boy and His Blob – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

Hra A Boy and His Blob vznikla už v roku 1989 a určená bola pre platformu NES. V hre budete ovládať malého chlapca a jeho kamaráta, mimozemské želé menom Blob. Blob prišiel na planétu Zem hľadať pomoc, keďže jeho domov, Bloboloniu, ovládol zlý vládca. Na Zemi nájde malého chlapca, s ktorým sa spriatelí, a ktorý mu pomôže zlého vládcu zosadiť z trónu. Celé dobrodružstvo je spojené s putovaním po rôznych, viac či menej náročných úrovniach, v ktorých musíte riešiť logické hádanky a úlohy. Hra vyšla aj vo verzii pre herné konzoly a PC.

SKYHILL – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

3. svetová vojna bola krutá tragédia, aspoň pre ostatných. Vám sa celkom darilo v úkryte vo svojom fajnovom bytu v Hoteli Skyhill, až do vplyvu biologické zbrane, ktorá zmenila všetko. Teraz sú všade mutanti a s nadšením vás roztrhajú na kúsky pomocou svojich desivých pazúrov. Ale nie sú jediným vaším problémom: dochádzajú vám zásoby. Musíte opustiť svoj luxusný podkrovný byt. SKYHILL je hra s RPG prvkami, v ktorej budete vylepšovať svoje schopnosti a zbrani a hľadať užitočné predmety.

SteamWorld Heist – 5,49 € (pôvodná cena 10,99€)

Hra SteamWorld Heist je ťahová akčná stratégia, v ktorej velíte parne – riadení pirátsku posádku v sérii epických taktických prestreliek.

Instaflash Pro – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Instaflash Pro je fotografický editor s množstvom funkcií a filtrov.

Infinity Blade, Infinity Blade II, Infinity Blade III – 1,09€ (pôvodná cena 6,99€, 6,99€ a 7,99€)

Populárna herná trilógia Infinity Blade pre iPhone a iPad je dnes v akciovej cene. Séria už od svojho počiatku v roku 2010 posúvala hranice grafických možností mobilných platforiem a dlho predstavovala akýsi vizuálny štandard 3D hier pre iOS. Napokon aj samotný Apple hry s obľubou používal vo svojich propagačných materiáloch, či počas produktových prezentácií.  Aj keď tretia a zatiaľ posledná časť vyšla už pred takmer tromi rokmi, hry majú stále čo ponúknuť nielen pre fanúšikov bojoviek s RPG prvkami.

World Conqueror 3 – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

World Conqueror 3 je strategická hra, v ktorej bude vašou úlohou dobiť svet. Hra obsahuje 32 historických kampaní a 150 vojenských úloh, ktoré musíte spliniť.

macOS

Mahjongg – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Tradičná čínska hra s obdĺžnikovými kameňmi…

F1 2017 – 27,99 (pôvodná cena 54,99€)

Staňte sa F1 šampiónom za rok 2017, prekonajte každý rekord a pretekajte v tých najikonickejších formulách za posledných 30 rokov. F1 2017 prináša prepracovanejšiu kariéru, rôznorodejšiu hratelnosť v novom Championships móde a množstvo ďalších noviniek .

Civilization V – 16,99€ (pôvodná cena 32,99€)

Staňte sa vládcom sveta a priveďte svoju civilizáciu do kozmického veku, budete bojovať, viesť diplomaciu, alebo objavovať nové technológia a vytvorte najväčšiu ríšu, akú svet kedy poznal.

Civilization: Beyond Earth – 21,99€ (pôvodná cena 42,99€)

Civilization: Beyond Earth, pokračovanie obľúbenej série Civilization, vás tentoraz pozve na výlet na iné planéty, na ktorých budete rozvíjať civilizáciu od základov a pasovať sa s miestnymi podmienkami a živočíchmi. Cieľom bude hlavne prežiť, ale popritom budete aj hľadať existenciu života na planétach a prípadne skúšať prvé kontakty s nimi. Dôležitou úlohou bude aj obnovenie spojenia so Zemou a nakoniec návrat domov.

StatsWidget Plus – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

StatsWidget Plus je prehľadný widget, ktorý sleduje vyťaženie procesora, využite RAM pamäte a disku a sieťovú aktivitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?