V Bluetooth databáze sa objavujú nové AirPods, blíži sa update?

Aj keď svetlo reflektorov si minulý týždeň neužili, nové AirPody sú na ceste. Čerstvá certifikácia naznačuje, že možno skôr ako by sme čakali.

Druhá generácia bezdrôtových slúchadiel od Applu sa 1. novembra objavila v databáze Bluetooth SIG (Special Interest Group), ktorá spravuje tento zaužívaný štandard. Konkrétne ide o modelové označenia A2031 a 12032 pre ľavý a pravý AirPod.

Slúchadlá sú po novom certifikované pre štandard Bluetooth 5.0, ďalšie detaily o nich však databáza neprezrádza. Podľa doterajších dohadov by druhá generácia mala priniesť podporu pre Hey Siri, na ktorú už Apple (možno priskoro) naznačoval vo svojom septembrovom keynote videu.

Druhou novinkou bude dlho očakávané puzdro s Qi bezdrôtovým nabíjaním, ktoré spoločnosť predstavila po boku nabíjačky AirPower. Či bude v balení s novými AirPodmi alebo dostupný len ako samostatný doplnok, nevieme. Takisto je stále záhadou osud AirPower.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.