Spike Jonze natočil reklamu na HomePod, v hlavnej úlohe s FKA Twigs

Apple dnes zverejnil prvú väčšiu reklamu na svoj reproduktor HomePod.

Krátky film, ak by sa tak dal nazvať, natočil známy režisér Spike Jonze a sleduje hlavnú protagonistku – zahrala ju speváčka a tanečníčka FKA Twigs – ako sa po ťažkom dni vracia domov. Požiada Siri, aby jej prehrala niečo, čo sa jej bude páčiť, a zvyšok už nasleduje.

Väčšina 4-minútového videa zachytáva surrealistickú choreografiu na skladbu Til it’s Over od Anderson .Paak. Nová reklama je v ostrom kontraste s predošlými niekoľko-sekundovými klipmi, ktoré pozostávali len z minimalistického pohyblivého nápisu.

Celé video si môžete pozrieť nižšie, jeho skrátená verzia sa dostane aj do televízie.

https://youtu.be/305ryPvU6A8

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.