Sledujte Apple event už dnes o 15:00

Posledná udalosť roka je tu a spolu s ňou aj nové iPady a Macy. Sledujte ich predstavenie už dnes v poobedných hodinách.

Apple netradične udalosť neusporiada na vlastnom campuse, dokonca ani na domovskom území. Koná sa v New Yorku v hale Brooklyn Academy of Music. Ako to tam vyzerá, si môžete pozrieť v tomto článku.

Kvôli zmene časového pásma sa bude event konať v inom čase, než sme zvyknutí – už dnes o 15:00 nášho času. Sledovať ho môžete naživo na stránkach Applu alebo v podobe živého prepisu na MacBlog.sk.

Po jeho skončení sa samozrejme môžete tešiť na súhrn všetkých dôležitých noviniek na našom webe. Nezabudnite sledovať aj sociálne siete.

Ak ste zvedaví, na čo si môžete mädliť ruky, prelistuje si našim zhrnutím nižšie.

Októbrový event: nové iPady, Pencil, MacBook Air, Mac Mini a viac…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.