fbpx

Ako by mohol vyzerať nový Mac mini v Space Gray prevedení

mac mini concept 2018 4 600x375 - Ako by mohol vyzerať nový Mac mini v Space Gray prevedení

Zajtra by mala byť okrem iPadov a MacBookov predstavená aj nová generácia stolových Macov, vrátane modelu mini.

Ten by mal byť podľa doterajších zdrojov o niečo väčší a zameraný na produktivitu a výkon miesto ceny. Či Apple zajtra predstaví úplne nový dizajn (pamätáte na G4 Cube?), alebo jednoducho len aktualizuje komponenty súčasného „placatého“ mini, stále nevieme.

Po predstavení aktuálne najvyššieho z rady profesionálnych počítačov od Applu, iMacu Pro, sa však mnohým možno naskytla otázka, ako by v tmavom farebnom prevedení mohol vyzerať jeho menší braček Mac mini. Apple šedú farbu momentálne asociuje s profi vybavením, a ak bude nový mini skutočne zmenšeninou Macu Pro, takýto by mohol byť výsledok.

mac mini concept 2018 2 - Ako by mohol vyzerať nový Mac mini v Space Gray prevedení

Maďarský študent dizajnu Viktor Kádár vytvoril jednoduchý koncept, ktorý nie je príliš odtrhnutý od reality. Mac mini zväčšil, pridal kopec portov na jeho zadnú stranu a spároval ho s novým Apple Retina displejom, na ktorom spoločnosť momentálne pracuje. Ako bonus pridal aj bezdrôtovú klávesnicu s Touch Barom.

Koncept je tak niekde na polceste medzi celkom novým modulárnym dizajnom a súčasným hliníkovým odliatkom. Čo si Apple pripravil, uvidíme už zajtra poobede. 

mac mini concept 2018 3 - Ako by mohol vyzerať nový Mac mini v Space Gray prevedení mac mini concept 2018 5 - Ako by mohol vyzerať nový Mac mini v Space Gray prevedení mac mini concept 2018 1 - Ako by mohol vyzerať nový Mac mini v Space Gray prevedení

Zdroj: Behance
Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend