Samsung plánuje s Galaxy S9 predstaviť vlastnú verziu Animoji

animoji samsung galaxy 800x533 - Samsung plánuje s Galaxy S9 predstaviť vlastnú verziu Animoji

Samsung by mal už o mesiac predstaviť svoju novú vlajkovú loď Galaxy S9. Okopírovať by mal pritom funkciu Animoji z iPhonu X.

S informáciami prišiel kórejský ETNews, podľa ktorého Samsung predstaví pokročilejšiu verziu 3D emoji, ktoré reagujú na pohyby vašej tváre. Rovnako ako v prípade Animoji bude funkcia snímať tvár používateľa cez senzory umiestnené v prednej kamere.

Samsung síce nemá (a podľa doterajších informácií ani v blízkej dobe mať nebude) pokročilú technológiu akou je Face ID, na emoji by ale mali stačiť klasickejšie senzory. Už terajší Galaxy S8 ponúka odomykanie zariadenia tvárou, avšak zďaleka nie je tak bezpečné ako riešenie od Applu.

Galaxy S9 a S9 Plus by mali vyjsť 16. marca, no už teraz na internet unikli ich prvé obrázky a špecifikácie. Samsung plánuje senzor odtlačkov prstov a sústrediť sa predovšetkým na kvalitu fotoaparátu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.