Ming-Chi Kuo: iPhone 9 predá 100 miliónov kusov

Napriek tomu že nový 6.1-palcový iPhone bude oproti svojim dvom súrodencom oklieštený, analytik Ming-Chi Kuo očakáva, že mobil bude mimoriadne populárny.

Podľa analytika by mal tento telefón nahradiť ako iPhone 8, tak iPhone 8 Plus, a ako jeden produkt by sa mal predávať za cenu 699 dolárov v základnej verzii. Zariadenie, ktoré by sme mohli označiť ako iPhone 9, na rozdiel od generácie X2 ponúkne LCD displej a miesto oceľového rámčeku ponúkne rámček hliníkový. Dizajnom by však nemal zaostávať a mal by byť akousi lacnou verziou iPhonu X.

Práve kvôli tomu analytik KGI očakáva, že pôjde o najpopulárnejšie Apple zariadenie roka 2018, ktoré by mohlo dokopy predať 100 miliónov kusov. Oproti tomu dnešný iPhone X môže počas svojej existencie predať 62 miliónov kusov, myslí si analytik. Tu však očakáva, že Apple ukončí výrobu v lete. Neskôr by ho mal nahradiť výkonnejší model, ako aj model iPhone X Plus so 6,5-palcovým OLED displejom. Zaujímavé je, že najlacnejší z nich neponúkne 3D Touch, ktorý bude výsadou X modelov. Takisto môžu majitelia budúceho iPhonu 9 zabudnúť na duálny fotoaparát.

komentáre
  1. Athz proboha zastrci tu bradavici. Ja nevim jak vy, ale ja to doposud nezkousnul. Bud je uzivatel ignorant (bez urazky), kteremu nevadi pokladat telefon na objektiv a nebo je nucen kupovat pouzdro, ktere vyvyseni srovna. S kazdym modelem doufam, ze s tim neco udelaji. Je to mizerie.

  2. Pavel: presne preto mi viac vyhovuje S7 než iP..

    JaMeMe: Po takmer 20 000 článkoch z mojej produkcie nielen tu na MacBlogu zastávam názor, že nie je na škodu občas poľaviť od každodenných formalít a napísať niečo hovorovo ;-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť