Recenzia: Fit Recepty

Snímka obrazovky 2018 07 26 o 16.51.35 1 - Recenzia: Fit Recepty

Dobré recepty na jedlo a ešte k tomu aj zdravé? Neviete čo dnes na raňajky či na obed? Stačí si jednoducho a rýchlo stiahnuť aplikáciu Fit recepty. Tá vám s touto dilemou pomôže.

V aplikácií sa nachádza všetko. Od receptov pre vášnivých kulinárov až po tých, čo by sa chceli zdravšie stravovať a nemuseli pritom dookola jesť omelety, či rýchle polotovary z mikrovlnnej rúry. Nemusíme hľadať staré knihy a v nich listovať a vyberať to, na čo máme práve chuť. Stačí mať mobil a v ňom jednoducho túto aplikáciu určenú práve na to.

fit recepty1 - Recenzia: Fit Recepty

Rozloženie aplikácie je na prvej stránke, ktorá sa nám ukáže hneď po nainštalovaní a prvého otvorenia. Nachádzajú sa tam vždy najnovšie recepty. Táto stránka je považovaná za domovskú stránku, kde si samozrejme môžeme prezrieť najnovšie recepty ktoré nám táto aplikácia ponúka na vyskúšanie a uvarenia si jedla v pohodlí domova.

Akonáhle si zvolíme druhý priečinok, ukážu sa nám kategórie, ktoré sa skladajú z: Vianočných receptov, raňajok, obedov, večer a desiat. Okrem jedál tu nájdeme aj nápoje. Tretia je kategória obľúbené. Tu si môže užívateľ ukladať tie recepty, ktoré sa mu najviac páčia. Samozrejme ich predsa nechce stratiť keď sú tie recepty tak chutné, nie? Avšak je potrebné sa zaregistrovať.

fit recepty2 - Recenzia: Fit Recepty

Predposledné sú najznámejšie recepty. Tu sa nám ukazujú tie, ktoré sú medzi ľuďmi najviac žiadane a ktoré sú predovšetkým najchutnejšie podľa užívateľov. V poslednej časti si môžeme pozvať svojich kamarátov alebo rodinu do aplikácie. Týmto spôsobom ich môžeme motivovať k novým kulinárskym špecialitám a zároveň im tak spestriť jedálniček.

Neváhali sme ani sekundu. Aj my sme túto aplikáciu vyskúšali. Zvolili sme si chutný ale zároveň zdravý recept na palacinky. Tentokrát nie klasické, (ako je to už zvykom konzumovať ich s džemom či nutelou) ale palacinky na slano. Aplikácia samozrejme zobrazuje potrebné ingrediencie a ich potrebný objem. V obchode sme jednoducho otvorili daný recept čo sme chceli pripraviť a veselo sme si kúpili všetko čo bolo na zozname.

fit recepty3 - Recenzia: Fit Recepty

Vďaka tomu sme tentokrát na nič nezabudli. Keď sme si potrebné ingrediencie doniesli z obchodu domov, mohli sme začať tvoriť. Presne podľa uvedeného postupu, ktorý je v aplikácií samozrejme tiež popísaný. Akonáhle bolo všetko pripravené, zmiešané do kopy, cesto bolo hotové, panvica bola rozohriata, začali sme prvý pokus. Žiaľ nevyšiel ako sme si predstavovali. Palacinka sa nám prilepila na panvicu.

Druhý aj tretí pokus už vyzeral omnoho lepšie. Hneď ako sme mali palacinku hotovú, začali sme ju rovno plniť aby sa syr roztopil. Keď už boli palacinky hotové, prišla na rad ochutnávka. Musíme uznať, že sme sa dostali k skvelému receptu. Síce sa nejednalo o klasické sladké palacinky, ktorých nikdy nie je dosť, ale tak či onak, po pár minútach neostalo na tanieri nič.

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu: [appbox appstore id1021209578 ]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…