Office 365 Personal si už od budúceho mesiaca nainštalujete na 5 PC a Macov

Microsoft poskytoval bežným spotrebiteľom tri druhy predplatného Office 365: Personal, Home a University.

Každá z týchto predplatných verzií ponúkala osobité vlastnosti a/alebo výsady. Personal, najzákladnejšia sada za 7€ mesačne, sprístupňovala vždy čerstvý Office na 2 PC/Mac a tablety, zatiaľ čo pri sade Home to bolo už 5 PC/Mac zariadení a tabletov s možnosťou pridelenia licencie až ďalším štyrom členom domácnosti na ich osobné účty Microsoft Account. Veľmi výhodnou ponukou pre študentov bolo nakoniec členstvo University, ktoré za 79€ ponúkalo sadu na 2 PC/Mac zariadenia na štyri roky.

[poll id=”21″]

Už 22. októbra/října ale dôjde k zmenám k lepšiemu. Tie sa dotknú najmä lacnejších členstiev Personal a University, kde sa limit počtu prihlásení zvýši z terajších dvoch na päť, teda podobne, ako je tomu pri členstve Home. Je tu však rozdiel, že členstvo platí výlučne pre váš účet a teda ho nemôžete zdieľať s inými členmi rodiny. Pri snahe o prihlásenie sa do 6. zariadenia sa už objaví informácia o tom, že ste dosiahli limit a budete sa musieť odhlásiť z niektorého zo zariadení na to, aby ste mohli používať toto. Licenciu môžete “odňať” zo zariadenia priamo cez nastavenia účtu v internetovom prehliadači, čiže na to nie je treba pristupovať osobne k danému zariadeniu.

K menšej aktualizácii dôjde aj v prípade členstva Office 365 Home. Po novom ho bude môcť používať 6 užívateľov miesto 5 (s individuálnymi Microsoft účtami). Každý z nich sa bude môcť prihlásiť do 5 zariadení, čo znamená, že dokopy jedna Home licencia platí pre 30 zariadení, či už to sú mobily, tablety, počítače alebo Macy. K dispozícii bude štandardne Word, Excel, PowerPoint, 1TB OneDrive úložisko a predplatené minúty do Skype. Navyše, po novom, ak máte nastavenú rodinu na svojom Microsoft účte a rozhodnete sa predplatiť si Office 365 neskôr, automaticky dostanú prístup ku kancelárskej sade. Toto je však možné kedykoľvek zmeniť v nastaveniach účtu.

Office 365

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť