Nintendo pripravuje Mario Kart pre iPhone

mario kart 1 800x450 - Nintendo pripravuje Mario Kart pre iPhone

Medzi arkádovými závodnými hrami zrejme niet známejšieho titulu, než Mario Kart. Závody s postavičkami od Nintenda sú lákadlom a dokonca inšpiráciou pre klony, ktoré sa objavili v App Store. Takým klonom je aj závodný titul Angry Birds GO!.

Tieto klony však dostanú oficiálnu konkurenciu v podobe Mario Kart Tour. Nintendo potvrdilo, že po úspechu značiek ako je Pokémon, Super Mario, Animal Crossing a Fire Emblem plánuje na mobily pustiť ďalšiu značku, ktorá môže mať garantovaný komerčný úspech. Nintendo k hre dodáva, že vďaka svojej prvej mobilnej hre, Super Mario Run, získalo veľa skúseností, ktoré plánuje využiť pri budúcich tituloch. Je teda možné, že časť týchto ponaučení sa odrazí aj na závodoch Mario Kart Tour. Tie by mali vyjsť najneskôr v marci/březnu 2019.

Čo sa komerčného úspechu týka, najnovšia hra Nintenda, Animal Crossing: Pocket Camp, zarobila až 17 miliónov dolárov. Za zmienku stojí, že úspech mal aj Fire Emblem Heroes, no prekvapí, že Super Mario Run, napriek veľkej popularite, nesplnila interné očakávania firmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…