Kruh je vďaka ARKitu hororovejší, než kedy predtým

The Ring

Dnes už asi neexistuje nikto, kto by nepoznal známy horor Kruh, jeho ikonickú videokazetu a Samaru, ktorá si po vás príde do 7 dní od jej zhliadnutia.

Presne táto známa hororová scéna sa stala inšpiráciou pre ďalší projekt Abhisheka Singha. Vývojár indického pôvodu má na svojom konte viacero AR projektov, ku ktorým patrí napríklad Super Mario pre HoloLens alebo Holo Messenger pre iPhone.

Jeho zručnosti v ARKite najnovšie priviedli k životu videokazetu z Kruhu a Samaru, ktorá vylezie z televízoru a začne svoje obete prenasledovať, až kým sa ich nezmocní. A že ARKit môže byť budúcnosťou hororových zážitkov, dokazuje nasledujúce video.

komentáre
 1. A to ste fakt presvedčený o tom nezmysle že akýsi “Kruh” poznajú všetci?
  Myslíte že každý “frčí” na tom čo vy!?
  Čím ďalej tým viac ma presviedčate že ste totálne mimo reality.
  “Bombastické” titulky, ale článok odpad. Ako poväčšine. ☹️
  Skúste sa p. Miko radšej živiť niečim iným.
  Kvôli vám som prestal sledovať LSA. Asi odídem i odtiaľ. Znechucujete ma.

  0
  0
 2. …kámko, pri kruhu sme srali bobky v 18tich ! :D neboli mobily a ked v spravnej chvili zazvonil fixny telefon by si bol sam prekvapeny jak by ti srdce ragovalo… :D

  0
  0
 3. RK: Nechápem čo sa tu vylievaš. Každopádne ma zarazila veta s Kruhom. Áno, absolútne KAŽDÝ pozná Kruh, minimálne vďaka Scary Movie.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.