Kruh je vďaka ARKitu hororovejší, než kedy predtým

The Ring

Dnes už asi neexistuje nikto, kto by nepoznal známy horor Kruh, jeho ikonickú videokazetu a Samaru, ktorá si po vás príde do 7 dní od jej zhliadnutia.

Presne táto známa hororová scéna sa stala inšpiráciou pre ďalší projekt Abhisheka Singha. Vývojár indického pôvodu má na svojom konte viacero AR projektov, ku ktorým patrí napríklad Super Mario pre HoloLens alebo Holo Messenger pre iPhone.

Jeho zručnosti v ARKite najnovšie priviedli k životu videokazetu z Kruhu a Samaru, ktorá vylezie z televízoru a začne svoje obete prenasledovať, až kým sa ich nezmocní. A že ARKit môže byť budúcnosťou hororových zážitkov, dokazuje nasledujúce video.

komentáre
 1. A to ste fakt presvedčený o tom nezmysle že akýsi “Kruh” poznajú všetci?
  Myslíte že každý “frčí” na tom čo vy!?
  Čím ďalej tým viac ma presviedčate že ste totálne mimo reality.
  “Bombastické” titulky, ale článok odpad. Ako poväčšine. ☹️
  Skúste sa p. Miko radšej živiť niečim iným.
  Kvôli vám som prestal sledovať LSA. Asi odídem i odtiaľ. Znechucujete ma.

  0
  0
 2. …kámko, pri kruhu sme srali bobky v 18tich ! :D neboli mobily a ked v spravnej chvili zazvonil fixny telefon by si bol sam prekvapeny jak by ti srdce ragovalo… :D

  0
  0
 3. RK: Nechápem čo sa tu vylievaš. Každopádne ma zarazila veta s Kruhom. Áno, absolútne KAŽDÝ pozná Kruh, minimálne vďaka Scary Movie.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?