HomePod dostane funkciu FullRoom ešte pred updatom AirPlay 2

HomePod white shelf

Jednou z inteligentných funkcií reproduktoru HomePod bude aj možnosť automaticky detegovať ďalší HomePod v miestnosti a následne medzi nimi balancovať zvuk, aby bol zážitok čo najlepší.

Táto funkcia však doteraz nemala jasné meno. Teda možno mala, ale názov nebol prístupný verejnosti. To sa zmenilo až s pripravovaným softvérovým updatom. V ňom sa už funkcia nazýva FullRoom, pričom HomePod ju dostane ešte pred aktualizáciou, ktorá prinesie AirPlay 2. Táto aktualizácia prinesie možnosť komunikovať reproduktorom vo viacerých miestnostiach. Umožní ako prehrávať rovnakú hudbu, tak rôzne skladby v jednotlivých častiach bytu/domu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.