Fortnite od svojho uvedenia zarobil 50 miliónov dolárov

Populárna battle royale hra Fortnite zarobila od svojho vydania (15. marca) neuveriteľných 50 miliónov amerických dolárov. 

Fortnite je síce zdarma, ale tak ako mnohé hry, nabáda hráčou na kúpu virtuálnej meny “V-Bucks”, ktorá môže byť použitá na úpravy ako je napríklad oblečenie, “gildery” a tak ďalej. V hre je minimálny nákup 1,000 V-Bucks za 9,99 dolárov. Hráči samozrejme môžu nakúpiť aj viac tejto hernej meny. V-Bucks sa v hre dajú aj získať, no bohužiaľ to trvá veľmi dlho.

Na iOS zariadeniach sa Fortnite stal veľmi populárny. Dôkazom je, že počas svojej beta verzie si zarobil 1,5 milióna dolárov a počas prvého mesiaca dostupnosti pre iPady a iPhony zarobila hra 25 miliónov. Následne trvalo iba dva týždne, aby hra svoj zisk zdvojnásobila.

Fortnite sa vďaka svojej obľúbenosti drží ako TOP druhá najobľúbenejšia hra zdarma na iOS App Store. Epic Games, štúdio stojace za Fortnite si svojich hráčov udržiava a láka nových aj vďaka sezónam, ktoré hráčom umožňujú plniť rôzne úlohy a tak odomknúť nový obsah.

PUBG, ďalšia battle royale hra, ktorá bola spustená iba chvíľu po Fortnite nebola až tak úspešná. Dôvodom môžu byť “loot boxy”, ktoré často hráčov odrádzajú. Kým Fortnite ponúka exkluzívny obsah po určitú dobu, PUBG umožňuje hráčom kúpiť si náhodné boxy, ktoré môžu obsahovať duplicitné alebo nepoužiteľné predmety.

komentár
 1. Predám lukratívnu doménu fortnite.sk.

  Doména je vhodná na sprevádzkovanie, ako už z názvu vyplýva, portálu týkajúceho sa aktuálne najpopulárnejšej hry Fortnite.

  Výhody domény:
  – jednoznančná k hre Fortnite
  – ľahko zapamätateľná
  – celková hľadanosť kľúčového slova “fortnite” je na google.sk skvelých 60.000x/mesačne.

  [email protected]

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.