fbpx

Druhá beta watchOS 5 je vonku, prináša aplikáciu Walkie-Talkie

Apple watchOS 5 walkie talkie screen 06042018 600x408 - Druhá beta watchOS 5 je vonku, prináša aplikáciu Walkie-Talkie

Jednou z kľúčových noviniek nového watchOS je apka slúžiaca na kommunikáciu medzi používateľmi Apple Watch. Prináša ju práve vydaná druhá beta verzia.

Walkie-Talkie, v preklade vysielačka, ako už názov napovedá, umožňuje jednosmernú komunikáciu medzi dvoma majiteľmi Apple Watch. Rovnako ako na klasickej vysielačke musíte stlačiť a aj podržať tlačidlo, až potom hovoriť.

walkietalkieconnection 800x282 - Druhá beta watchOS 5 je vonku, prináša aplikáciu Walkie-Talkie

Server MacRumors už update stihol otestovať a kvalita hovorov je podľa nich na výbornej úrovni. Keď aplikáciu prvýkrát spustíte, musíte si vybrať jeden z vašich kontaktov, s ktorým budete následne komunikovať.

Zaujímavé je, že vysielačka ignoruje tichý mód aj režim pre kino a keď ju máte aktivovanú, druhá osoba vás môže kedykoľvek bez opýtania kontaktovať. Tento fakt signalizuje žltá ikonka v hornej časti ciferníku. Viac informácií, ako aj ďalšie screenshoty, si môžete pozrieť na tomto odkaze.

walkietalkieinuse 800x282 - Druhá beta watchOS 5 je vonku, prináša aplikáciu Walkie-Talkie

watchOS 5 je dosupný len pre registrovaných vývojárov a rovnako ako po minulé roky, ani tento neočakávame sprístupnenie verejnej beta verzie. Na vydanie pre verejnosť si budeme musieť počkať do septembra.

Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Booking.com
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend