Apple zrejme predstaví nový iPhone 12. septembra

“Kedy bude predstavený nový iPhone?” – To je otázka, s ktorou sa zrejme najčastejšie stretávajú predajcovia, blogeri aj rozhľadení fanúšikovia Applu. A aj keď odpoveď pozná v tejto chvíli len Apple, CNET niečo tuší.

Novinárka Lynn La z CNET-u vraví, že k predstaveniu telefónu dôjde pravdepodobne 12. septembra/září. Novinárka vychádza z viacerých skutočností. Kľúčovým faktom je, že Apple počas uplynulých šiestich rokov predstavoval iPhone výhradne v priebehu prvej polovice septembra. Najčastejšie v druhom týždni. Eventy sa zároveň konajú najčastejšie v utorok a stredu, takže máme až štyri potenciálne dátumy:

  • Utorok, 4. septembra
  • Streda, 5. septembra
  • Utorok, 11. septembra
  • Streda, 12. septembra

USA oslavuje v pondelok, 3. septembra Deň práce a Apple počas uplynulých 6 rokov predstavil telefóny vždy až v nasledujúci týždeň. A vzhľadom k tomu, že 11. september nie je zrovna najzvučnejší dátum v histórii, spoločnosť zrejme radšej predstaví iPhone až v stredu, 12. septembra. Zároveň by to znamenalo, že sa iPhone začne predávať v piatok 21. septembra/září v USA a ďalších regiónoch.

Zdroj: CNET
Viac článkov na tému

1 komentáre

  1. treska píše:

    dúfam, že bude vykúpenim z raja a bude predstavený s dual sim riesenim konecne

Pridať komentár

Partneri

Inzercia

Send this to a friend