Apple vydal macOS High Sierra 10.13.5, prináša Správy v iCloude

Pár dní po iOS 11.4 a ostatných systémoch sa objavil aj nový macOS. High Sierra s číslovkou 10.13.5 je odvčera dostupná na stiahnutie.

Nová verzia tradične prináša (potrebné) opravy chýb a optimalizáciu systému, no okrem toho aj dlho odkladanú funkciu Správy v iCloude, ktorá sa objavila cez týždeň v iOS 11.4. Používateľom umožňuje synchronizovať iMessage a SMS správy cez cloud naprieč všetkými zariadeniami.

Apple vydal iOS 11.4 s podporou AirPlay 2 a Messages in iCloud

Vtipné je, že funkciu dostávame takmer presne rok po jej prvotnom predstavení, ešte na minuloročnej WWDC konferencii. Najprv sa mala objaviť v prvej verzii vtedy nových systémov, no neskôr sa neustále odkladala. Apple ju zahrnul ešte počas zimy v predošlých betách, no do finálnej sa verzie sa až doteraz nedostala.

macOS 10.13.5 si môžete stiahnuť priamo na vašom Macu cez Mac App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.