Apple si v Číne registroval nové zariadenie, zrejme ide o iPad a Apple Pencil

O nových iPadoch počujeme, ako je rok dlhý. O to viac nás prekvapilo, že Apple svoje nové tablety nepredstavil na žiadnom z tohtoročných eventov, preto sa naskytá možnosť, že zariadenia budú ohlásené v priebehu tohto alebo budúceho mesiaca.

Najnovšie sa o rozruch vo svete iPadov postarala webová stránka MySmartPrice, ktorá na stránke čínskeho Ministerstva priemyselných a informačných technológií (MIIT) objavila zmienky o troch zariadeniach, ktoré Apple ešte nepredstavil. Presnejšie sa jedná o označenia A1876, A1980 a A1993.

Za zmienku stojí, že dve z týchto modelových čísel sa objavili už skôr na webe Eurázijskej ekonomickej komisie (EEC). Iba krátko pred WWDC sa v jej databáze objavila slušná zbierka modelových označení pre prístroje, ktoré boli určené na predaj v Arménsku, Bielorusku, Kazachstane, Kirgizsku a Rusku. Medzi modelmi sa nachádzala aj dvojica vyššie spomenutých, A1876 a 1980.

V novom úniku sa tiež objavuje označenie A2051, o ktorom sa uvádza len, že ide o Bluetooth zariadenie. Nie je celkom jasné, o aké zariadenie by sa malo jednať, no podľa zdrojov blízkych serveru 9to5mac má Apple ohlásiť novú generáciu Apple Pencil s Bluetooth pripojením a novým systémom párovania po vzore slúchadiel AirPods.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…