Ming-Chi Kuo: Apple ponúkne nový iPhone v piatich farbách, iPhone X Plus aj v Dual SIM verzii

Analytik Ming-Chi Kuo zverejnil správu, podľa ktorej môžeme očakávať, že Apple odlíši tohtoročný iPhone X od toho minuloročného farbami.

Vo svojej novej správe prehlásil, že pripravovaný iPhone X Plus so 6.5-palcovým OLED displejom bude dostupný v čiernej, bielej a zlatej farbe za cenu 1 000 dolárov a dokonca ponúkne Dual SIM. Chystaný lacnejší iPhone X so 6.1-palcovým LCD displejom bude pre zmenu dostupný v piatich farbách vrátane bielej, modrej, červenej, oranžovej a šedej (Space Grey?) a podporovať bude len jednu SIM kartu.

Ming-Chi Kuo ďalej očakáva, že LCD model sa postará o 55% všetkých predajov pri launchi a v roku 2019 jeho podiel vzrastie. Očakáva tiež vysoký záujem o novú verziu X a X Plus, kde sa o predaje postarajú predovšetkým horliví záujemci.

iPhone X New Colors

UložiťUložiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.