Apple oslávil Svetový deň Emoji upravenými fotkami manažmentu

Phil Schiller Memoji

Apple oslávil Svetový deň Emoji hneď dvakrát. V prvom rade ukázal zbierku 70 nových emotikonov, ktoré sa objavia v iOS 12. Spravil však aj jednu menšiu zmenu, ba priam až easter egg priamo na stránke manažmentu.

Na webovej stránke Apple Leadership boli totiž všetky fotografie manažérov, senior viceprezidentov a riaditeľov nahradené ich vlastnými Memoji. Jedná sa tiež o novinku zo systému iOS 12, ktorá umožní, podobne ako to umožňuje už nejaký čas Samsung, vytvoriť si svoje vlastné emoji a to tak, že si iPhone X oskenuje vašu tvár a z dostupných materiálov vyskladá vašu animovanú podobizeň, ktorú je možné následne používať pri tvorbe klipov alebo selfie s tým, že vašu tvár nahradia personalizované smajlíky. Funguje to podobne ako Animoji a teda Memoji sa dokážu prispôsobiť mimike v reálnom čase. Všetky upravené profilovky si môžete pozrieť na oficiálnom webe Apple Leadership.

Apple Executive Profiles Memoji 600x417 - Apple oslávil Svetový deň Emoji upravenými fotkami manažmentu

Apple Executive Profiles Memoji 2 600x404 - Apple oslávil Svetový deň Emoji upravenými fotkami manažmentu

Apple Executive Profiles Memoji 3 - Apple oslávil Svetový deň Emoji upravenými fotkami manažmentu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…