Apple oslávil Svetový deň Emoji upravenými fotkami manažmentu

Phil Schiller Memoji

Apple oslávil Svetový deň Emoji hneď dvakrát. V prvom rade ukázal zbierku 70 nových emotikonov, ktoré sa objavia v iOS 12. Spravil však aj jednu menšiu zmenu, ba priam až easter egg priamo na stránke manažmentu.

Na webovej stránke Apple Leadership boli totiž všetky fotografie manažérov, senior viceprezidentov a riaditeľov nahradené ich vlastnými Memoji. Jedná sa tiež o novinku zo systému iOS 12, ktorá umožní, podobne ako to umožňuje už nejaký čas Samsung, vytvoriť si svoje vlastné emoji a to tak, že si iPhone X oskenuje vašu tvár a z dostupných materiálov vyskladá vašu animovanú podobizeň, ktorú je možné následne používať pri tvorbe klipov alebo selfie s tým, že vašu tvár nahradia personalizované smajlíky. Funguje to podobne ako Animoji a teda Memoji sa dokážu prispôsobiť mimike v reálnom čase. Všetky upravené profilovky si môžete pozrieť na oficiálnom webe Apple Leadership.

Apple Executive Profiles Memoji

Apple Executive Profiles Memoji-2

Apple Executive Profiles Memoji-3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?