Apple oslávil Svetový deň Emoji upravenými fotkami manažmentu

Phil Schiller Memoji

Apple oslávil Svetový deň Emoji hneď dvakrát. V prvom rade ukázal zbierku 70 nových emotikonov, ktoré sa objavia v iOS 12. Spravil však aj jednu menšiu zmenu, ba priam až easter egg priamo na stránke manažmentu.

Na webovej stránke Apple Leadership boli totiž všetky fotografie manažérov, senior viceprezidentov a riaditeľov nahradené ich vlastnými Memoji. Jedná sa tiež o novinku zo systému iOS 12, ktorá umožní, podobne ako to umožňuje už nejaký čas Samsung, vytvoriť si svoje vlastné emoji a to tak, že si iPhone X oskenuje vašu tvár a z dostupných materiálov vyskladá vašu animovanú podobizeň, ktorú je možné následne používať pri tvorbe klipov alebo selfie s tým, že vašu tvár nahradia personalizované smajlíky. Funguje to podobne ako Animoji a teda Memoji sa dokážu prispôsobiť mimike v reálnom čase. Všetky upravené profilovky si môžete pozrieť na oficiálnom webe Apple Leadership.

Apple Executive Profiles Memoji

Apple Executive Profiles Memoji-2

Apple Executive Profiles Memoji-3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.