Apple dnes nepredstaví nové slúchadlá Beats

Beats Studio 3

Po akvizícii značky Beats začal Apple na svojich eventoch predstavovať aj nové slúchadlá tejto divízie. Tento rok však nemáme čakať nič.

Tvrdí to zdroj blízky serveru The Verge, ktorý vraví, že počas dnešného iPhone eventu nebudú predstavené žiadne nové produkty Beats by Dre. Očakáva sa však uvedenie aktualizovaného modelu slúchadiel AirPods s bezdrôtovým nabíjaním a zrejme s podporou Hey Siri.

Skutočnosť, že Apple neuvedie nič z dielne produkcie Beats, by zároveň malo znamenať aj, že spoločnosť tu nepredstaví ani lacnejší reproduktor so Siri, ktorý by mal predstavovať lacnejšiu verziu HomePodu pod značkou Beats. Práve o ňom sa špekulovalo ako o možnom “záchrancovi” Applu na poli inteligentných reproduktorov, kde jeho reproduktory majú len drobný podiel oproti Alexe a Google Home.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.