Apple dnes nepredstaví nové slúchadlá Beats

Beats Studio 3

Po akvizícii značky Beats začal Apple na svojich eventoch predstavovať aj nové slúchadlá tejto divízie. Tento rok však nemáme čakať nič.

Tvrdí to zdroj blízky serveru The Verge, ktorý vraví, že počas dnešného iPhone eventu nebudú predstavené žiadne nové produkty Beats by Dre. Očakáva sa však uvedenie aktualizovaného modelu slúchadiel AirPods s bezdrôtovým nabíjaním a zrejme s podporou Hey Siri.

Skutočnosť, že Apple neuvedie nič z dielne produkcie Beats, by zároveň malo znamenať aj, že spoločnosť tu nepredstaví ani lacnejší reproduktor so Siri, ktorý by mal predstavovať lacnejšiu verziu HomePodu pod značkou Beats. Práve o ňom sa špekulovalo ako o možnom “záchrancovi” Applu na poli inteligentných reproduktorov, kde jeho reproduktory majú len drobný podiel oproti Alexe a Google Home.

beats silver gold spacegray - Apple dnes nepredstaví nové slúchadlá Beats

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…