Apple dnes nepredstaví nové slúchadlá Beats

Beats Studio 3

Po akvizícii značky Beats začal Apple na svojich eventoch predstavovať aj nové slúchadlá tejto divízie. Tento rok však nemáme čakať nič.

Tvrdí to zdroj blízky serveru The Verge, ktorý vraví, že počas dnešného iPhone eventu nebudú predstavené žiadne nové produkty Beats by Dre. Očakáva sa však uvedenie aktualizovaného modelu slúchadiel AirPods s bezdrôtovým nabíjaním a zrejme s podporou Hey Siri.

Skutočnosť, že Apple neuvedie nič z dielne produkcie Beats, by zároveň malo znamenať aj, že spoločnosť tu nepredstaví ani lacnejší reproduktor so Siri, ktorý by mal predstavovať lacnejšiu verziu HomePodu pod značkou Beats. Práve o ňom sa špekulovalo ako o možnom “záchrancovi” Applu na poli inteligentných reproduktorov, kde jeho reproduktory majú len drobný podiel oproti Alexe a Google Home.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?