WWDC17: Amazon Prime Video dorazí na Apple TV

Amazon Prime Video

Spočiatku to vyzeralo, že Apple predstaví aj novinku v podobe tvOS 11. Apple však prekvapil a zdá sa, že v blízkej dobe neplánuje nejak výrazne aktualizovať operačný systém pre Apple TV.

Napriek tomu sa ale Tim Cook na konferencii tomuto systému venoval a oznámil naozaj významnú novinku, ktorá úzko súvisí s pomerne mladou TV App. Tá je dostupná pre iPhone, iPad, iPod touch a Apple TV a slúži ako taká brána do sveta televízneho obsahu dostupného v rôznych streamovacích službách, či už sa jedná o iTunes, Netflix, HBO GO alebo ESPN.

Už neskôr tento rok sa do pomerne veľkej knižnice “zdrojov” obsahu pridá aj Amazon Prime Video, ktorý sa v posledných mesiacoch rozbehol s vytváraním vlastného exkluzívneho obsahu. Práve tento a veľa ďalšieho obsahu bude k dispozícii pre predplatiteľov aj cez TV App na kompatibilných zariadeniach.

Ostatné novinky zo sveta tvOS nám budú priblížené pravdepodobne až na jeseň/podzim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?