WWDC 2017: Tie najlepšie reakcie z redakčného chatu

Pri tak veľkom množstve vydaných článkov to možno vyznie neuveriteľne, no aj redakciu MacBlog tvoria ľudia. Ale to nevysvetľuje, ako to vlastne zvládame. Ja vám teda poviem tajomstvo – na večer stačí liter energetického nápoja a objavíte v sebe nový evolučný stupeň – Človek multitaskingový. Pretože sledovať WWDC, písať články, baviť sa o novinkách s kolegami a zároveň vytvárať interné meme, to už musíš byť iný Hardcore Henry.

Včerajšia WWDC bola zaujímavá, no niektoré momenty sa nezaobišli bez sarkastických poznámok či výbuchov smiechov často vyvolaných poznámkou niektorého z členov redakcie. Veríme, že ak ste včerajšiu WWDC sledovali, tak že sa na niektorých poznámkach pobavíte a možno aj stotožníte. Veď keď Apple po rokoch aktualizoval iMac, zlacnel ho a dokonca doň vopchal najnovšie procesory, to je niečo!

Appokalypsa je skutočná. Len nie na iPhone.

Windows Phone Appocalypse

Keď Apple aktualizuje iMac prvýkrát od rozchodu Studenkovej s Tutanchamónom

Posielanie peňazí nebolo nikdy bezpečnejšie! Počkať…

Apple Pay Cash

Ten HomePod som už niekde videl…

HomePod Sifon

Keď požičiate manželke svoju kreditku

HomePod Ked Manzelke nechate kreditku

Keď tvoj mobil vezme Cookových “40 miliónov songov vo vrecku” doslovne

Apple Music Mobilne Data Android

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.