Pokémon Yellow na Apple Watch? Žiadny problém

Vytvoriť emulátor pre Apple Watch? Nič ťažké. Gabriel O’Flaherty-Chan prichádza s emulátorom GBC, s ktorým si na Apple Watch zahráte Pokémon Yellow.

Emulátor Giovanni (Šéf Raketového tímu) je prekvapivo stabilný a dokonca bol navrhnutý tak, že hranie hier na Apple Watch nepredstavuje obrovský problém. Bolo však treba balancovať medzi framerate a plynulosťou, čo bola jedna z najväčších prekážok behom vývoja. Očakáva ale, že s príchodom watchOS 4 sa hodinky dočkajú dodatočných vylepšení, ktoré umožnia dotiahnuť emulátor do dokonalosti.

Gabriel hovorí, že ide o takú jeho srdcovku, v ktorej hodlá pokračovať, keďže Pokémon Yellow mu tak nejak prirástol k srdcu. Bola to jediná hra, ktorú kedy hral s použitím emulátoru, pretože sa k nej nikdy nedostal priamo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.