fbpx

V Číne explodoval iPhone 8

iPhone 8 Explosion

Príbeh iPhone 8 začína veľmi nápadne podobať na ten, ktorý sme sledovali pred rokom v hlavnej roli s Galaxy Note7. Po sérií nafúknutých kusov z rôznych kútov sveta tu máme zrejme prvý explodovaný kus, pre zmenu z Číny.

Prípad, ktorý obletel svet, postihol istú Xiaomin, ktorá v uplynulých dňoch dostala od svojho otca 64GB iPhone 8. Telefón si ale dlho neužila. Po tom, ako ho dala v noci na nabíjačku, začal telefón dymiť a bolo počuť praskanie zadného skla, čo vyústilo v jeho zničenie. Slečna následne v snahe o záchranu ostatných vecí spravila nie príliš rozumné rozhodnutie, po vytiahnutí nabíjačky zo zástrčky na stôl s telefónom vyliala chladnú vodu, dúfajúc, že sa horiaci telefón podarí uhasiť.

Za zmienku v tomto prípade rozhodne stojí, že nezačal horieť iPhone 8 Plus, ale iPhone 8, čím vzniká riziko, že chybné batérie sa nemusia nachádzať len v 5,5-palcových modeloch, ale aj v menších, 4,7-palcových. Prípad môže navyše zvýšiť riziko, že sa proti Applu obrátia niektoré úrady a letiská a môže sa opakovať situácia z minulého roka – zákaz predaja a používania zariadení.

iPhone 8 Explosion

Zdroj: WCCFTech
Viac článkov na tému

3 komentáre

  1. 3nterprise píše:

    Ked sa to bude tykat este aj iPhone X, tak uz rovno mozu zacat makat na iPhone 9 a iPhone XI aby ich stihli dodat co naskor.

  2. treska píše:

    žiaden vážnejší problém nie je, len kopec majonézy v treske..

  3. Iam píše:

    Keď sa to stalo Xiaomin, stane sa to aj Huawein, Honorin, Meizuin, …

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend