V Číne explodoval iPhone 8

iPhone 8 Explosion

Príbeh iPhone 8 začína veľmi nápadne podobať na ten, ktorý sme sledovali pred rokom v hlavnej roli s Galaxy Note7. Po sérií nafúknutých kusov z rôznych kútov sveta tu máme zrejme prvý explodovaný kus, pre zmenu z Číny.

Prípad, ktorý obletel svet, postihol istú Xiaomin, ktorá v uplynulých dňoch dostala od svojho otca 64GB iPhone 8. Telefón si ale dlho neužila. Po tom, ako ho dala v noci na nabíjačku, začal telefón dymiť a bolo počuť praskanie zadného skla, čo vyústilo v jeho zničenie. Slečna následne v snahe o záchranu ostatných vecí spravila nie príliš rozumné rozhodnutie, po vytiahnutí nabíjačky zo zástrčky na stôl s telefónom vyliala chladnú vodu, dúfajúc, že sa horiaci telefón podarí uhasiť.

Za zmienku v tomto prípade rozhodne stojí, že nezačal horieť iPhone 8 Plus, ale iPhone 8, čím vzniká riziko, že chybné batérie sa nemusia nachádzať len v 5,5-palcových modeloch, ale aj v menších, 4,7-palcových. Prípad môže navyše zvýšiť riziko, že sa proti Applu obrátia niektoré úrady a letiská a môže sa opakovať situácia z minulého roka – zákaz predaja a používania zariadení.

iPhone 8 Explosion

komentáre
  1. Ked sa to bude tykat este aj iPhone X, tak uz rovno mozu zacat makat na iPhone 9 a iPhone XI aby ich stihli dodat co naskor.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.