V Číne explodoval iPhone 8

iPhone 8 Explosion

Príbeh iPhone 8 začína veľmi nápadne podobať na ten, ktorý sme sledovali pred rokom v hlavnej roli s Galaxy Note7. Po sérií nafúknutých kusov z rôznych kútov sveta tu máme zrejme prvý explodovaný kus, pre zmenu z Číny.

Prípad, ktorý obletel svet, postihol istú Xiaomin, ktorá v uplynulých dňoch dostala od svojho otca 64GB iPhone 8. Telefón si ale dlho neužila. Po tom, ako ho dala v noci na nabíjačku, začal telefón dymiť a bolo počuť praskanie zadného skla, čo vyústilo v jeho zničenie. Slečna následne v snahe o záchranu ostatných vecí spravila nie príliš rozumné rozhodnutie, po vytiahnutí nabíjačky zo zástrčky na stôl s telefónom vyliala chladnú vodu, dúfajúc, že sa horiaci telefón podarí uhasiť.

Za zmienku v tomto prípade rozhodne stojí, že nezačal horieť iPhone 8 Plus, ale iPhone 8, čím vzniká riziko, že chybné batérie sa nemusia nachádzať len v 5,5-palcových modeloch, ale aj v menších, 4,7-palcových. Prípad môže navyše zvýšiť riziko, že sa proti Applu obrátia niektoré úrady a letiská a môže sa opakovať situácia z minulého roka – zákaz predaja a používania zariadení.

iPhone 8 Explosion

komentáre
  1. Ked sa to bude tykat este aj iPhone X, tak uz rovno mozu zacat makat na iPhone 9 a iPhone XI aby ich stihli dodat co naskor.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.