Ming-Chi Kuo: Bezdrôtové nabíjanie ponúknu všetky tri modely iPhone 8

Koncept veľkého displeja bez rámikov. Zdroj: Thadeu Brandão

Rok 2017 má byť rokom výročného iPhonu plného inovácií a noviniek. Tie sa bohužiaľ zrejme podpíšu na vyššej cene, ktorá by mala dokonca prekonať 1 000 dolárov. Nový iPhone by mal za takúto cenu ponúknuť novinky ako sklenené telo, zakrivený displej či bezdrôtové nabíjanie.

No kým prvé dve menované funkcie by mali byť náležitosťou výhradne Výročného modelu, bezdrôtové nabíjanie nájdeme vo všetkých troch modeloch, ktoré tento rok vyjdú. Tvrdí to analytik Ming-Chi Kuo z firmy KGI Securities. Analytik tiež vraví, že najvyšší model, so zakriveným OLED displejom a skleneným telom, by mal kvôli bezdrôtovému nabíjanu ponúknuť upravený 3D Touch. Modul má byť chránený vrstvou grafitu, ktorá ho ochráni pred prehriatím. V súčasnosti je totiž sprievodným javom pri bezdrôtovom nabíjaní aj vyššia teplota zariadenia. Takto upravený komponent by zdražiť výrobu každého iPhonu o 5 dolárov, čo sa však zrejme podpíše na vyššej predajnej cene.

komentáre
  1. pokiaľ bezdrotové má znamenať to, že musí byť položený .. tak je to nepraktické, pokiaľ ho mám pripojený káblom stále s ním viem telefonovať, hrať sa, zodvihnúť ho a prepnúť pesničku, oprieť či ináč postaviť ho

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť