GRID Autosport vychádza na iPhone 7 a iPad

Aug18 GRID Autosport 1920x1080 Feature BLANK 1 800x450 - GRID Autosport vychádza na iPhone 7 a iPad

Keď Rockstar začal vydávať predošlé časti GTA na iPhone, bolo len otázkou času, kým sa na iPhone začnú objavovať aj ďalšie značky. Teraz sa zdá, že ten čas nastal, pretože po BioShocku (ktorý už nie je dostupný) a Sid Meier’s Civilization mieri na iPhone ďalšia veľká značka – GRID.

Feral Interactive oznámilo, že konzolová klasika GRID Autosport, ktorá vyšla ešte na Xbox 360 a PlayStation 3, sa bude dať hrať na iPhone a iPade. Hra je prakticky totožná s verziou, ktorá vyšla pred niekoľkými rokmi na herné konzoly, rozdiel je najmä v grafike. Tá, z pochopiteľných dôvodov, nie je až taká oslnivá ako na pôvodne určenom hardvéri, ale na mobilnú hru vyzerá viac než slušne.

[appbox appstore id1179421849]

Platí to aj o obsahu. Hra ponúka 100 áut, 28 tratí a kariéru pozostávajúcu z rôznych disciplín. GRID Autosport pre iPhone a iPad vyžaduje 4GB len v základe, vydavateľ však odporúča mať aspoň 8GB voľného miesta. Jednak preto, aby sa predišlo problémom s inštaláciou a jednak preto, aby si mohli vychutnať všetky DLC balíčky. Tie tiež zahŕňajú balíček grafických vylepšení s veľkosťou 2GB, ktorý vylepší vizuál hry podobne ako to zvyknú mať hry na PS4 Pro a Xbox One X.

Po stránke hardvéru je treba sa pripraviť na obmedzenia. Vydavateľ odporúča iPhone SE, iPhone 7, iPad Pro, iPad (2017) alebo čokoľvek novšie so systémom iOS 11.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…