The City – nová reklama na portrétový mód v iPhone 7

Apple práve na svojom YouTube zverejnil nový reklamný spot na iPhone 7 Plus a jeho duálnu kameru.

Minútu dlhé video sa zameriava na fotoaparát iPhonu 7 Plus a predovšetkým jeho portrétový mód. Ten simuluje rozostrené pozadie, ktoré by ste normálne dosiahli použitím digitálnej zrkadlovky.

https://www.youtube.com/watch?v=waTteMeg4Ag

“The City” sleduje pár prechádzajúci sa v prázdnych uliciach Šanghaja. Motto videa a malá slovná hračka “focus on what you love” (sústreď sa/zaostri na to, čo miluješ) dáva kontext tomu, prečo z ulíc zmizli davy ľudí. Reklama je, ako obvykle, pastvou pre oči a určite stojí za zhliadnutie.

Naše dojmy z portrétového módu na iPhone si môžete prečítať tu.

komentár
  1. MACBLOG PADOL NA DNO ONLINE MAGAZINOV AKO FULLFRAME REKLAMA KTORA MI ZNEMOZNUJE PRECITAT SI I TAK UZ OKOPCENY CLANOK… a ktomu este aj na samsung? ked sa to doprčic vola MACBLOG uz si to premenujte na ťamťung blog

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.