Carpool Karaoke smeruje na Apple Music, pozrite si prvý trailer

carpool karaoke james corden apple music 800x445 - Carpool Karaoke smeruje na Apple Music, pozrite si prvý trailer

Apple počas včerajších ocenení Grammy debutoval prvý trailer na pripravovanú show Carpool Karaoke: The Series, ktorá bude už čoskoro dostupná pre predplatiteľov Apple Music.

16-dielna séria je priamo založená na obľúbenom segmente od Jamesa Cordena z jeho The Late Late Show a nasledovať bude rovnakú overenú formulu. V každej epizóde sa predstaví celebrita, ktorá si s moderátorom zajazdí v aute a zaspieva pritom svoju obľúbenú hudbu. Šoférovania sa tentoraz neujme len samotný Corden – každá epizóda by mala mať iného moderátora.

Apple už potvrdil účasť niekoľko hostí, ktorých si môžete všimnúť aj v krátkom traileri vyššie. V relácii sa predstavia napríklad Will Smith, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, skupina Metallica, Seth MacFarlane, John Cena a mnoho ďalších.

Práva na Carpool Karaoke Apple v snahe prinášať exkluzívny obsah pre Apple Music odkúpil ešte v lete minulého roku. Malo by pritom ísť o prvý krok smerom k vlastnej video tvorbe. Spoločnosť okrem iného pripravuje aj reláciu Planet of the Apps, ktorá predstaví rôznych vývojárov aplikácií pre App Store, či seriál z produkcie rappera Dr. Dre.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 69 380x220 - Neoficiálny archív Apple prakticky skončil
pokračovanie článku

Neoficiálny archív Apple prakticky skončil

Možno si ešte pamätáte na projekt dokumentujúci históriu Apple, o ktorom sme nedávno informovali. Netrvalo dlho a k slovu sa prihlásili…
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…