Apple zdieľal novú reklamu na iPhone 7 Plus a jeho Portrait Mode

Apple dnes zdieľal nové iPhone 7 a 7 Plus reklamy na svojom YouTube kanáli, ktoré opäť zvýrazňujú Portrait Mode funkciu ich vlajkovej lodi. 

Reklamný spot sa odohráva v holičstve, kde sú fotky z iPhonu 7 Plus použité na robenie reklamy pre obchod. Obrázky zachytené iPhonom sú umiestnené do výkladu, čím lákajú do holičstva viac a viac zákazník, až je pred obchodom vidieť rada.  Následné j  prečítaný slogan reklamy, ” V Portrait mode na iPhone 7 Plus nevyzeráte iba dobre. Vyzeráte fantasticky.”

https://youtu.be/hcMSrKi8hZA

Apple veľmi agresívne presadzuje svoju iPhone 7 Plus Portrait Mode kampaň, čo je aj jedným z dôvodov, ako sám Tim Cook povedal, prečo je iPhone 7 Plus najpopulárnejším “Plus” modelom, ktorý spoločnosť kedy vydala. Záujem iPhone 7 Plus viedol k nepravidelným dodávkam po niekoľko mesiacov. Apple priznal, že dopyt prekonal očakávanie a rovnováha medzi dopytom a ponukou dosiahla rovnováhu až v druhom kvartáli 2017.

Apple vydal niekoľko reklám zameraných na iPhone 7 Plus a jeho duálnu kameru, vrátane reklamy “Take Mine” (Zober si môj), kde dievčina vytvára fotografie svojej dediny pomocou iPhone 7 Plus a reklama “The City” (Mesto), kde dvaja ľudia pomocou iPhonu 7 plus dokumentujú svoje dobrodružstvo.

Apple pred nedávnom zdieľal aj svoju novú webovú stránku a pridal na ňu sériu tutoriálov, ktoré zahŕňajú tipy a triky, ako zachytiť lepšie fotografie pomocou iPhonu 7 a 7 Plus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.