Apple vydal tvOS 11.2

Apple vydal novú aktualizáciu tvOS 11.2 dostupnú pre posledné dve generácie Apple TV. Aktualizácia prichádza len mesiac po predošlej a je zároveň druhou aktualizáciou pre Apple TV 4K.

Aktualizácia odomyká programátorom novú funkciu AVDisplayManager, s ktorou môže zariadenie automaticky prispôsobovať framerate a dynamický rozsah podľa vlastností videa. V dedikovanej TV aplikácii, nedostupnej na Slovensku, tiež pribudla nová sekcia Sports, ktorá má už teraz integrovaný obsah ESPN. Sekcia sa prispôsobuje preferenciám užívateľa a aktuálnym športovým sezónam. Ďalej pribudla možnosť automaticky sa prepnúť do SDR v aplikáciách, ktoré využívajú grafický čip, no nemajú podporu HDR. Do ponuky Domáce zdieľanie sa tiež vrátila kategória Nepozreté pre filmy, relácie a domáce videá.

Aktualizáciu možno nainštalovať cez sekciu Software Update v nastaveniach Apple TV. Na zariadeniach, na ktorých sú zapnuté automatické updaty, užívatelia dostanú (alebo už dostali) update nevedomky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.