Apple si vybral niekoľko recenzií iPhonu X a vytvoril z nich GIF

Apple včera vybral niektoré recenzie iPhonu X od hlavných magazínov ako je The Verge, TechCrunch, Mashable, BuzzFeed News, The Independent a CNET a vytvoril GIF s opakujúcimi sa pozitívnymi názormi na zariadenie. 

Žurnalista Steven Levy, ktorý recenzoval pôvodný iPhone bol medzi prvými, ktorý v pondelok zdieľali svoje prvé dojmy z iPhonu X. Hrsť YouTubových kanálov taktiež zdieľala svoje hands-on a unboxingové videá v ten istý deň ako Steven Levy. Deň potom sa k týmto videám pridala celá vlna technologických médií, ktoré zdieľali svoje recenzie.

Apple citoval nasledovné recenzie vo svojej tlačovej správe:

Mashable: “iPhone X od Apple je začiatkom niečoho nového. Všetkým čím je iPhone X bude slúžiť ako cesta pre budúce iPhony.”

BuzzFeed: Face ID pracuje tak ako bolo sľúbené: s okuliarmi, bez okuliarov, s vlasmi hore, dole a v noci v tme alebo cez deň.”

Creative Live Blog: “OLED displej je neskutočný. Taký kontrast som ešte nevidel. A edge to edge displej je úžasný. Nejakým spôsobom hlbšie humanizuje zariadenie. Mám pocit ako by som držal svoje fotky a videá…nie zariadenie, na ktorom sú.”

The Wall Street Journal: “Face ID je bezpečné, spoľahlivé a jednoducho použiteľné. Ale aj keď je Haloween, budete mať problém ak sa budete pokúšať naklonovať samých seba.”

CNET: “Po 10 hodinách na uliciach San Francisca, prevažne v okoli Fisherman Wharf, som bol okúzlený, ako Portrait Mode transformuje bežné selfie do úctyhodnej a elegantnej fotografie.”

The Evening Standard: “Implementácia kamery Applom je bezchybná a Animoji sú skvelé.”

TechCrunch:” Čo vám môžem povedať je, že Animoji sú rozkošné a super zábavné. Spôsob akým je kamera schopná zaznamenávať a mapovať tvár, kombinácia psychiky v modeloch a zábavného faktoru “oblečenia masky” vytvárajú niečo, v čom sú tony zábavy.”

Zahájenie predaja iPhonu X naplánované na piatok, 3. novembra vrátane doručenia prvých kusov kuriérom. Pre zákazníkov, ktorý si ho budú chcieť kúpiť na mieste sú dostupné obmedzené zásoby.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť