iPhone X má nový predvolený tón vyzváňania

Apple zvyčajne nepredstavuje predvolené zvonenia pre iPhone. Nový, exkluzívny iPhone X nám ponúkne aj niečo nové, než je známa Marimba.

No s vydaním nového iPhonu X vytvoril Apple aj nový tón vyzváňania “Reflection”, ktorý je exkluzívny pre novú vlajkovú loď spoločnosti. Podľa Davida Phelana z Forbes, recenzujúceho iPhone X sa Reflection s jeho jemným, mierne pulzujúcim tónom stal novým predvoleným zvonením pre zariadenie.

“Vyzváňací ton sa volá Reflection a znie úžasne. Pretože je nový, mal som zmeškané dva alebo tri hovory, kým som si neuvedomil, že počúvam svoje vyzváňanie. Spomenul som to preto, že je to predvolený tón vyzváňania a je pravdepodobné, že ste si ho tiež nevšimli.”

Vývojár Guilherme Rambo zdieľal audio pre Reflection na svojom Twitteri. Užívateľ redditu sa následne pohrabal v kóde iOS 11.1 a vytvoril stiahnuteľnú kópiu, ktorá sa dá nainštalovať na všetky ostatné iPhony. Opäť pripomíname, že oficiálny začiatok predaja iPhonu X je naplánovaný na 3. novembra 2017.

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

3 komentáre

  1. Peťo píše:

    poradíte ako uložiť toto zvonenie do iPhonu aby bolo ako zvonenie ? ďakujem

  2. Jozef Remen píše:

    Musiš odmazať príponu M4a a nechať len M4r. Otvoriť iTunes a hore  sa prepnuť do zložky Tones. A pretiahnuť tam nové zvonenie. A dať synchronizovať iPhona. Potom vo zvukoch vIphone nastaviť. Aké jednoduché milý Watson.

  3. Adrian píše:

    Mam iphone x ked my niekto vola a zodvihnem tel automaticky stisi zvonenie da sa to nastavit aj inak

Pridať komentár

Partneri

Inzercia

Send this to a friend