Apple Music dostala novú sekciu “Up Next”, predstavuje začínajúcich interpretov

Apple na Twitteri oznámil najnovšiu funkciu pre svoju hudobnú službu Apple Music. Každý mesiac bude poslucháčom predstavovať vychádzajúce hudobné talenty.

Prvým interpretom, ktorého Up Next predstavuje, je rapper a R&B spevák 6LACK. V špeciálnej sekcii nájdete jeho krátke predstavenie, video dokument, živé vystúpenie a odkaz na vypočutie jeho nového albumu. Bonusom je rozhovor s moderátorom Beats 1, Zaneom Lowom a taktiež ručne vytvorené playlisty.

Apple Music za svoje necelé dva roky existencie už pomohlo zviditeľniť viacero interpretov a svedkami sme tiež boli nejednej marketingovej kampane pri vydávaní nových albumov. Doteraz Apple pretláčal novú hudbu prevažne cez rádio Beats 1 a exkluzívne albumy, Up Next je ale zaujímavým ďalším krokom v tejto iniciatíve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.