Apple Music dostala novú sekciu “Up Next”, predstavuje začínajúcich interpretov

Apple na Twitteri oznámil najnovšiu funkciu pre svoju hudobnú službu Apple Music. Každý mesiac bude poslucháčom predstavovať vychádzajúce hudobné talenty.

Prvým interpretom, ktorého Up Next predstavuje, je rapper a R&B spevák 6LACK. V špeciálnej sekcii nájdete jeho krátke predstavenie, video dokument, živé vystúpenie a odkaz na vypočutie jeho nového albumu. Bonusom je rozhovor s moderátorom Beats 1, Zaneom Lowom a taktiež ručne vytvorené playlisty.

Apple Music za svoje necelé dva roky existencie už pomohlo zviditeľniť viacero interpretov a svedkami sme tiež boli nejednej marketingovej kampane pri vydávaní nových albumov. Doteraz Apple pretláčal novú hudbu prevažne cez rádio Beats 1 a exkluzívne albumy, Up Next je ale zaujímavým ďalším krokom v tejto iniciatíve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?