Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #39 týždeň

Ako každý víkend, tak aj tento sme si pre vás prichystali zoznam zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac. V 39. týždni je pre operačný systém iOS v akciovej cene aplikácia ProCamera, ktorá podporuje formát RAW pri fotení. Pre počítače Mac je tento týždeň ponuka chudobnejšia. V akcii sa objavil editor fotofrafií, ktorého cena klesla z 19,99 € na 1,99 €.

iOS

ProCamera (len pre iPhone) – 2,99 € namiesto 4,99 €

procamera

Aplikácia ProCamera ponúka množstvo funkcií a nastavení, ale najväčšou novinkou je podpora formátu RAW pri fotení v iOS 10 (podporované sú iPhone 6s, 7, SE a iPhone 6 Plus, 6s Plus a 7 Plus). Majitelia iPhonu 7 Plus navyše môžu prepínať medzi modulmi duálneho fotoaparátu.

Night Mode Camera – zadarmo namiesto 3,99 €

night-mode-camera

Aplikácia, ktorá sa špecializuje na nočné snímky a videá.

AcePlayer – zadarmo namiesto 1,99 €

aceplayer-classic-media-player

AcePlayer si poradí takmer so všetkými multimediálnymi súbormi, či sú to fotografie, filmy alebo hudba. Súbory do vášho iPhonu/ iPadu/ iPodu sa dajú jednoducho prenášať prostredníctvom iTunes alebo cez Wi-Fi. Vďaka vstavaným FTP/ Samba/ UPnP  klientom môžete jednoducho streamovať multimediálne súbory z vášho prehrávača.

Ringtone Editor Pro – zadarmo namiesto 2,99 €

ringtone-editor-pro

Ako už názov prezrádza, aplikácia vám umožní priamo na iPhone vytvoriť melódie pre prichádzajúce hovory, správy, Tweety …

Flowing ~ Meditation & Mindfulness –  zadarmo namiesto 2,99 €

flowing-meditation-mindfulness

Aplikácia týždňa v App Store. Zaspávajte uprostred prírody pri relaxačných zvukoch prírody a žblnkajúceho potoka.

MyBrushes Pro (len pre iPad) – 2,99 € namiesto 4,99 €

mybrushes-pro

MyBrushes Pro je revolučná aplikácia na kreslenie. Je skvelou voľbou pre profesionálnych ilustrátorov, ale i pre deti.

He Likes The Darkness – zadarmo namiesto 0,99 €

he-likes-the-darkness

Doskáč do cieľa. Ale dávaj pozor, a vyhni sa nepriateľom!

Osmos – 0,99 € namiesto 4,99 €

osmos

“Hra roku pre iPad a vstúpila do siene slávy v App Store!”

Ste malý organizmus, ktorý ak chce prežiť, musí absorbovať menšie organizmy. Ale treba dávať pozor na väčších predátorov!

Legend of the Skyfish – 2,99 € namiesto 3,99 €

legend-of-the-skyfish

Legend of the Skyfish je krásna akčná adventúra a logická hra. Musíte sa dostať cez 45 ručne kreslených levelov, aby ste porazili nepriateľa.

OS X

Polarr Photo Editor – 1,99 € namiesto 19,99 €

polarr-photo-editor

Foto editor s mnohými funkciami za prijateľnú cenu. Detekcia tváre s cieľom optimalizovať kožu, oči, atď. Rad nástrojov, ako napríklad expozícia, tieň, osvetlenie, možnosť rozostrenia fotografií… Polarr Photo Editor ponúka aj pluginy do aplikácie Fotky v OS X.

FilePane – File Management Drag & Drop Utility – 0,99 € namiesto 6,99 €

filepane-file-management-drag-drop-utility

FilePane je nástroj pre rýchlu správu súborov. Detekuje typ súboru a navrhuje rôzne rýchle akcie. Môžete ľahko kopírovať, presúvať, vytvárať súbory a priečinky, upravovať, zdieľať, konvertovať obrázky a oveľa viac …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.