Unikli prvé zábery zadného krytu na iPhone 7

Po údajne prvom obale pre iPhone 7 sa teraz na internet dostali aj prvé zábery na dizajn zadného krytu telefónu. Ide o fotku od taiwanského výrobcu obalov, ktorú následne zverejnil francúzsky blog Nowhereelse.fr.

Zábery potvrdzujú predošlé dohady stránok ako MacRumors, podľa ktorých sa iPhone 7 zbaví plastových antén na zadnej strane a bude obsahovať fotoaparát nevytrčajúci von z tela.

Photo-iPhone-7-Catcher

Aj keď hrúbka objektívu sa z fotiek vyčítať nedá, výrez preň sa zdá byť o niečo väčší a kovové šasi taktiež neobsahuje anténové pásy na zadnej strane. Tie sú po novom limitované len na hornú a spodnú časť telefónu. Zdroj obrázku tiež potvrdil, že telo sa zdá byť tenšie ako v prípade iPhonu 6s a letmo spomenul aj absenciu 3,5 mm audio jacku.

iPhone-7-Photo-Boitier-Catcher-nowhereelse.fr
Koncept nového iPhonu 7. Zdroj: nowhereelse.fr

iPhone 7 očakávame ako vždy tento september a okrem nového dizajnu sa hovorí aj o dvojitom objektíve foťáku, ktorý môže, no nemusí byť limitovaný na väčší model iPhone 7 Plus.

iPhone 7 bude mať stereo reproduktory, tenší Lightning port a foťák zarovno s telom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.