Prvý obal pre iPhone 7

iPhone 7 sa očakáva ešte len v septembri tohto roku, no Francúz Steve Hemmerstoffer už zavesil na internet fotku obalu pre ďalšiu generáciu tejto vlajkovej lode spoločnosti Apple. Správy hovorili, že tento obal má väčší výrez na zadnej strane, čo znamená že iPhone 7 by mohol disponovať technológiou dvojitej kamery (Dual Lens Camera). Pravda je, že obal síce má väčší otvor, no iPhone 7 bude obsahovať klasicky, kameru a vedľa LED podsvietenie.

iPhone-7-Case-OnLeaks-2

Technológia dvojitej kamery (dual lens) bude exkluzivitou pre iPhone 7 Plus alebo prípadne pod jeho druhým názvom iPhone Pro. Taktiež zo spodnej strany sú dva otvory pre stereo reproduktory, ktorá nahrádzajú otvor pre 3,5mm vstupu na slúchadlá, ktorými disponujú aktuálne iPhony. Taktiež spodný stredný otvor je tiež zaujímavý, keďže sa predpokladá, že iPhone 7 bude obsahovať all-in-one (všetko v jednom) Lightining konektor.  Všimnúť sa taktiež dá aj menšia úprava bočných tlačidiel na úpravu hlasitosti a odomykania a zamykania iPhonu. Na druhej strane môžeme podotknúť, že podľa tohto dizajnu obalu by Apple nemal tieto tri tlačidlá premiestňovať.

iPhone-7-Case-OnLeaks-1

Z histórie predčasne vydaných obalov pre Apple vieme, že väčšinou boli dosť často presné a celkovo súhlasili s dizajnom nového zariadenia. Taktiež môžeme uviesť, že prvé predčasne vydané obaly má už aj iPhone SE, ktorý má byť predstavený až 21. marca. Analytici z Barclays veria, že nový iPhone 7 bude obsahovať dva reproduktory od spoločnosti Cirrus Logic, ktorá vyrába komponenty na prenos analógového a digitálneho signálu pre firmy so zameraním v elektronike.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.