Spolu s iPhonom 7 uvidíme aj nové Beats slúchadlá

Na budúcotýždňovom evente okrem iPhonu 7 uvidíme aj nové Beats slúchadlá. Omylom to zdá sa potvrdil samotný Apple.

Francúzska stránka iGeneration včera obdržala email priamo od PR oddelenia Beats, v ktorom spoločnosť spomína Apple event konajúci sa 7. septembra a predstavenie nových slúchadiel v ten istý deň. Predčasne odoslaný email bol na žiadosť spoločnosti zo stránky následne stiahnutý.

beats iphone 7 leak
Zdroj: igen.fr

Zatiaľ nie je jasné, čo nové produkty ponúknu. S príchodom iPhonu 7, ktorý bude na pripájanie slúchadiel využívať miesto 3,5 mm jacku Lightning port, je však pravdepodobné, že aj obnovené Beats slúchadlá ponúknu tento proprietárny konektor. Nedávny patent Applu naznačuje na celkom tri nové modely. Okrem brandovaných Beats produktov však Apple pracuje aj na vlastnom bezdrôtovom headsete, ktorý si patentoval pod názvom AirPods.

Aj tak však stále nie je úplne jasné, čo Apple spolu s iPhonom 7 plánuje predstaviť. Budú v balení s telefónom káblové slúchadlá s novým Lightning konektorom? Bude k nim pribalený aj adaptér na 3,5 mm jack? Predstaví spoločnosť aj celkom bezdrôtové riešenie na štýl Bragi Dash? Uvidíme už o necelý týždeň, iPhone 7 event sa uskutoční v stredu, 7. septembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť