Prví zákazníci sa onedlho dočakjú nových AirPodov

Zákazníci, ktorí si chceli skontrolovať stav objednávky nových AirPodov si všimli, že pri ich objednávke sa zmenil stav na “vyexpedované”. 

To znamená, že prvá vlna zákazníkov onedlho dostane svoje nové bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Apple s názvom AirPods. Jedná sa o šťastných zákazníkov, pretože si tieto zariadenia objednali skôr, než Apple oznámil dodaciu dobu od 4 do 6 týždňov. Mnoho ľudí z Ameriky, Austrálie, Kanady a Európy sa so svojou zmenou stavu objednávky pochválilo na sieťach ako je Twitter alebo Reddit.

Je pravda, že dodací čas sa medzi rôznymi zákazníkmi líši, avšak predpokladaný čas doručenia nového páru slúchadiel je stanovený na 20. alebo 21. decembra. Tí, ktorí premeškali predobjendávku nových AirPodov nemusia mať strach. Apple začne onedlho predávať AirPody vo svojich kamenných predajniach a je len otázka krátkeho času, kým sa dostanú aj ku našim vybraným Premium Resselerom. Možno to bude skôr, než si myslíme.

Podľa toho, ako rýchlo sa vypredali zásoby pri predobjednávkach môžeme usúdiť, že aj zásoby v predajniach budú celkom obmedzené. Avšak spoločnosť Apple na tlačovej konferencii oznámila, že kamenné predajne dostanú “obvyklú” dodávku AirPodov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.