Predobjednávky na iPhone 7 by sa mali začať už 9. septembra

leak iphone 7 plus models 800x450 - Predobjednávky na iPhone 7 by sa mali začať už 9. septembra

Vďaka informáciám od leakera Evana Blassa už vieme, že nový iPhone by mal vyjsť 16. septembra. Podľa ďalších informácií z jeho zdrojov by sa predobjednávky mali začať týždeň predtým.

To by dátum stanovilo na piatok, 9. septembra. Apple zvykne iPhone predstaviť na keynote prezentácii pár dní vopred, tradične začiatkom týždňa. A keďže pondelok 5. septembra bude v US štátny sviatok, do úvahy prichádza ako najpravdepodobnejší utorok, 6. septembra. Minuloročný iPhone 6s bol predstavený 9. septembra, predobjednávky sa začali 12. a do predaja sa dostal 25. septembra.

https://twitter.com/evleaks/status/758497414227464192?ref_src=twsrc%5Etfw

Evan Blass pred niekoľkými dňami okrem dátumu vydania nových iPhonov odhalil aj ich kódové označenia, ktoré nesú názvy SonoraDos Palos. Podľa ďalších zdrojov sa nový iPhone vôbec nebude volať iPhone 7, ale iPhone 6SE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.