Evan Blass naznačil, kedy Apple predstaví iPhone 7

Renomovaný leaker Evan Blass na svojom Twitteri najnovšie odhalil dátum, kedy by mal Apple oznámiť nový iPhone. K oznámeniu novej generácie telefónu by malo podľa jeho slov v prvej polovici septembra. Stať by sa tak malo v priebehu týždňa, ktorý začína v pondelok 12. septembra.

Evan Blass, v minulosti známy najmä pod prezývkou @evleaks, patrí v leakerských kruhoch medzi veľmi dôveryhodné zdroje. Blass totiž na pravidelnej báze prináša pravdivé informácie o budúcich telefónoch z dielní rôznych výrobcov. Veľakrát pritom zverejňuje oficiálne promo materiály k zariadeniam, ktoré ešte ani neboli oznámené. Tak to je aj v prípade phabletu Samsung Galaxy Note7, ku ktorého predstaveniu dôjde začiatkom augusta. Na druhú stranu, v prípade uvádzaného dátumu oznámenia nových iPhonov môže ísť pokojne o predpoveď postavenú na dátumoch predošlých oznámení. Oznámenia predošlých pár generácií sa totiž konali práve v rozmedzí od 9. do 12. septembra.

https://twitter.com/evleaks/status/756708040150249472

Blass tiež na svojom Twitteri uverejnil kódové označenia nových telefónov. Apple sa podľa tejto správy rozhodol upustiť od tradičných trojmiestnych označení a začal používať názvy lokalít, podobne ako to robí v prípade svojich operačných systémov. Nové iPhony, na ktorých Apple pracuje, tak nesú kódové označenia Sonora a Dos Palos. Prvý názov je zároveň názvom jedného štátu Mexika, kým ten druhý je názvom menšieho mestečka v Kalifornii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.