Phil Schiller a Craig Federighi boli hosťami Talk Show Johna Grubera

Autor vplyvného Apple blogu Daring Fireball, John Gruber, počas konferencie WWDC každý rok organizuje živú diskusnú reláciu. Tentoraz boli jeho hosťami šéfovia z Applu – Phil SchillerCraig Federighi.

Minuloročnú The Talk Show svojou návštevou poctil sám viceprezident marketingu Phil Schiiler a spolu s Gruberom sa bavili o množstve zaujímavých tém – od kvality Apple softvéru, až po 16 GB iPhony. Tento rok sa k nemu pridal aj viceprezident softvéru Craig Federighi a reč padla na rovnako zaujímavé témy.

Dvojica riaditeľov sa bavila predovšetkým o novinkách, ktoré boli predstavené deň predtým na úvodnej prezentácii WWDC 2016 – nový iOS 10, otvorenie viacerých API pre vývojárov, prečo iMessage neuvidíme na Androide, či novinky týkajúce sa App Storu. Nechýbal však ani silno technický žargón, či humor. Celé video z diskusie si môžete pozrieť nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.