Dostupná je už ôsma beta verzia macOS Sierra

Apple včera večer vydal v poradí už ôsmu beta verziu operačného systému macOS Sierra. Beta 8 je dostupná ako pre vývojárov, tak aj pre členov verejného beta testu.

Beta 8 prichádza presne týždeň po predošlej verzii a vyše dva mesiace po predstavení systému na WWDC. macOS Sierra na Mac konečne prináša hlasovú asistentku Siri, no okrem toho obsahuje aj výrazné zlepšenia pre Continuity (odomykanie s Apple Watch, univerzálny clipboard) a hlbšie prepojenie s iCloud službami. Podľa minulých verzií systému môžeme očakávať, že Sierra sa na verejnosť dostane približne mesiac po iOS 10, teda niekedy v priebehu októbra. Dúfame, že aj s novým Mac hardvérom.

Najnovšiu verziu macOS bety môžete vždy nájsť ako update v Mac App Store. Ak beta verziu ešte nainštalovanú nemáte a chceli by ste ju vyskúšať, prečítajte si náš návod.

Návod: ako už teraz vyskúšať macOS Sierra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.