Nové video ukazuje iPhone 7 v troch farbách, vrátane tmavošedej

Na internete sa včera objavilo ďalšie video, ktoré ukazuje údajné makety iPhonu 7, tentoraz v troch farbách.

Video nahrané na YouTube kanál ConceptsiPhone obsahuje iPhone 7 so všetkými dizajnovými prvkami ako veľká vystupujúca šošovka fotoaparátu a upravené pásy antén, v troch farebných prevedeniach. K ružovým a zlatým odtieňom sa pridáva aj vesmírna šedá, ktorá je ale o dosť tmavšia ako na súčasných iOS zariadeniach.

Video farbu dokonca označuje ako “Space Black”, no v porovnaní so Space Black variantou Apple Watch ide stále skôr o šedú. Aj v porovnaní s najtmavším iOS zariadením, čiernym iPhonom 5 (prípadne prvým iPadom Mini), ide len o ďalší odtieň šedej.

Zmienka o Space Black iPhone 7 je zaujímavá vzhľadom na nedávne informácie o tmavošedom farebnom prevedení, či dokonca o modrej “Deep Blue” variante. Zatiaľ sme však o týchto špekuláciách nevideli presvedčivé dôkazy. Fotka z minulého týždňa zas ukazuje iPhone 7 v klasických štyroch Apple farbách – šedej, striebornej, zlatej a ružovej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.