Microsoft zabil produktivitu, vydal Solitaire pre iPhone

Na rok 2016 budeme spomínať ako na rok, v ktorom sa neuveriteľné stalo skutočným. Donald Trump sa stal prezidentom USA, Apple vydal vlastnú fotoknihu, Google zažil obrovský výpadok. A aby toho nebolo málo, Microsoft práve vydal Solitaire pre iPhone a iPad.

Microsoft tak možno reaguje na skutočnosť, že mobilné zariadenia postupne vytláčajú bežné PC z pracovísk. V mnohých z nich mal Solitaire dôležitú úlohu, zamestnanci, ktorí jednoducho už nemali čo na práci, si s pomocou tejto jednoduchej kartovej hry veľakrát skrátili svoj čas. Svoje by o tom vedeli určite povedať aj školáci z našich škôl, keďže Solitaire dodal nudným hodinám novú perspektívu. Bezplatná aplikácia Microsoft Solitaire Collection tak prichádza na iOS a ďalšie platformy a ponúka až päť kartových hier, ktoré mnohí veľmi dobre poznajú.

  • Klondike – Tradičné Solitaire, v ktorom máte klasickú hernú plochu a možnosť vyberať jednu alebo tri karty z kôpky. S možnosťou výberu hodnotenia skóre.
  • Spider Solitaire – Modernejšie Solitaire s 8 stĺpcami kariet. Debutovali na Vistách a bola to asi jediná vec, pri ktorej nehrozila modrá obrazovka smrti.
  • FreeCell – Náročnejšia strategická hra tvorená zo štyroch stĺpcov. Nikdy som ju neprešiel.
  • TriPeaks – Vyberajte si karty v sekvencii, získavajte kombo body a snažte sa vyčistiť čo najviac polí.
  • Pyramid – Kombinujte dve karty tak, aby mali celkovú hodnotu až 13 a postupne ich odstraňujte z poľa. Dostaňte sa na vrch pyramídy.

Každý z režimov navyše ponúka vlastné denné výzvy, za ktoré dostanete odmeny v podobe odznakov a odmien. Nechýba ani podpora Xbox Live a tak môžu xboxeri odomykať achievementy a môžu si tiež užiť synchronizáciu progresu medzi platformami.

Microsoft Solitaire Collection si môžete stiahnuť zadarmo v iTunes App Store

Microsoft Solitaire Collection

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.