iPhone 7 bude možno disponovať skleneným krytom

Analytik KGI  Securities Ming-Chi Kuo prehlásil, že opäť vie predpovedať, čo Apple plánuje.

Spomínate si na iPhone 4s? Áno ten, ktorý bol vydaný ešte za éry Steva Jobsa. Možno až tak úplne z našej pamäti nezmizne. Predpokladá, že spoločnosť prejde opäť na sklenené kryty iPhonov z pôvodných hliníkových, ktoré sme mohli vidieť u modelov 5, 5s, 6 a 6s. Predpokladá sa, že sklo je pre úlohu krytu na iPhone najlepším kandidátom a začne sa používať pri novom iPhone 7, ktorý nám bude predstavený v roku 2017. Ming- Chi Kuo verí, že so zvyšujúcim sa počtom smartfónov sa Apple plánuje vrátiť k dizajnu krytov aké mali verzie 4s.

iPhone-4-back-glass

Kuo poznamenal, že niektorí investori spoločnosti Apple nesúhlasila s prechodom na sklo, keďže sklo by mohlo byť príliš ťažké alebo by nezvládlo drop test (test odolnosti voči pádu).  Avšak Ming- Chi Kuo verí, že prechod na sklenený kryt nebude pre spoločnosť Apple problém, keďže vyššia váha skleného krytu iPhonu sa vyváži vďaka ľahšiemu AMOLED displeju.

topic_iphone_4s

Mnoho zdrojov sa pripája ku názoru, že Apple vydá nové OLED iPhony najskôr v roku 2017. Medzi predpokladaných dodávateľov padajú do úvahy spoločnosti ako Samsung, LG Display, Au Optronics, Japan Display, Foxconn a ďalšie. Kuo povedal, že minimálne jeden model iPhonu by mohol mať 5.8-inch OLED displej s ohnutým skleným krytom telefónu.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.