Na internet unikli fotografie údajnej základnej dosky iPhonu 7

iphone 7 black edition concept - Na internet unikli fotografie údajnej základnej dosky iPhonu 7

Necelý mesiac pred očakávaným vydaním iPhonu 7 sa na internete objavujú stále nové a nové informácie, fotky a videá o vlastnostiach či dieloch, ktoré by mal najnovší iPhone obsahovať.

Najnovšie sa na čínskej mikroblogovej stráne Weibo objavili fotografie, ktoré zachytávajú údajnú základnú dosku nového iPhonu. Fotka zobrazuje holú základnú dosku bez akéhokoľvek osadeného čipu no verí sa, že táto doska bude domovom najnovšieho A10 procesoru, ktorý bude využívať výhradne TSMC 10 nanometrový výrobný proces. Rozloženie logickej dosky je takmer identické s predchádzajúcimi verziami iPhonu až na vyhradené miesto, ktoré zodpovedá polohe osadenia A10 procesoru. Ten by mal byť veľkosťou veľmi podobný aktuálnemu procesoru A9 použitého v iPhone 6s.

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAAEAAAABAQMAAAAl21bKAAAAA1BMVEUAAP+KeNJXAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAAlwSFlzAAAOxAAADsQBlSsOGwAAAApJREFUCNdjYAAAAAIAAeIhvDMAAAAASUVORK5CYII= - Na internet unikli fotografie údajnej základnej dosky iPhonu 7

Zdá sa, že procesor A10 bude umiestnený o niečo vyššie na základnej doske ako je tomu pri procesore A9 s tým, že ďalší, pravdepodobne významný čip bude umiestnený medzi miestom pre A10 procesor a priestorom pre SIM kartu. Ďalšími internými súčasťami sú podľa informácií a fotografií port pre Lightning konektor, ktorý zároveň potvrdzuje informácie o absencii 3,5 mm vstupu pre slúchadlá. Práve v máji tohto roku sa veľmi často diskutovalo o iPhone 7, ktorý bude disponovať iba Lightning konektorom. Taktiež musíme pripomenúť informácie a fotografie o slúchadlách EarPods, ktoré mali disponovať pripojením nie do 3,5 mm vstupu, ale iba do Lightning konektoru v iPhone.

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAAEAAAABAQMAAAAl21bKAAAAA1BMVEUAAP+KeNJXAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAAlwSFlzAAAOxAAADsQBlSsOGwAAAApJREFUCNdjYAAAAAIAAeIhvDMAAAAASUVORK5CYII= - Na internet unikli fotografie údajnej základnej dosky iPhonu 7

Internetový portál Weibo bol v júni zdrojom informácií, ktoré naznačovali možnosť zapojenia dvoch SIM kariet v iPhone 7. Aktuálne fotografie však ukazujú základnú dosku, ktorá disponuje iba jedným výrezom pre jednu SIM kartu. Z toho vyplýva, že sa pravdepodobne nedočkáme iPhonu s možnosťou zapojenia dvoch SIM kariet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.