Facebook rozširuje 3D Touch funkcionalitu, budete si však musieť počkať

Facebook pre iOS podporuje 3D Touch už od októbra, jeho implementácia však bola doteraz limitovaná na niekoľko skratiek z domovskej obrazovky. Spoločnosť je však teraz pripravená funkciu zaviesť aj do zvyšku svojej aplikácie.

Používatelia tak budú môcť zobrazovať náhľady linkov, profilov, fotiek a iného obsahu pomocou silnejšieho zatlačenia na displej telefónu. Má to však háčik – funkcia spočiatku nebude dostupná pre všetkých. Facebook tvrdí, že 3D Touch sprístupní pre vybranú skupinku používateľov už dnes, zvyšok však bude musieť čakať na postupné spustenie v “najbližších mesiacoch”.

3D Touch už od vydania iPhonu 6s a 6s Plus podporuje množstvo iOS aplikácií, vrátane veľkých služieb ako Instagram a WhatsApp (ktoré okrem iného vlastní samotný Facebook).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.