Dropbox bude integrovaný do Facebook Messengeru

Do aplikácie Facebook Messenger pre iOS bude po novom integrovaná už aj služba Dropbox. Služba umožní používateľom zdieľať rozličné súbory bez toho, aby museli opustiť aplikáciu.

facebook-messenger-dropbox-screenshots-800x547

Keď sa klikne na tlačidlo Viac, zobrazí sa už aj Dropbox ako jeden z dostupných zdrojov.  Funkcia Dropboxu bude užívateľovi dostupná pokiaľ bude mať nainštalovanú aplikáciu Dropbox a bude mať prepojený účet. Používateľ, ktorý to má takto už spravené, bude môcť vkladať fotky, videá a iné súbory priamo do konverzácie. Videá, obrazy a GIFy budú taktiež zobrazené priamo v konverzácií. Všetko ostatné môže byť vidieť po kliknutí na tlačidlo Otvoriť, ktoré potom recipienta presmeruje do aplikácie Dropbox alebo inej asociovanej webovej služby, kde si bude môcť prehliadnuť daný súbor.

 

Dropbox-logo

Ďalšiu novú funkciu si Messenger pripravil pre používateľov Messenger video hovoru. Od teraz majú užívatelia možnosť vidieť malé “okná chatu” v rohu obrazovky počas konverzácie. Lepšie ako by mal video hovor zaberať celú obrazovku. Teda zároveň si budete môcť volať s niekým a pritom písať s druhým. Tieto aktualizácie sa plánujú vydať v priebehu pár dní. Aplikácia Facebook Messenger je zadarmo na App Store pre iPhone, iPad a iPod touch. Priamy odkaz na aplikáciu Facebook Messenger na App Store nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť