deadmau5 dostal na Beats 1 vlastnú reláciu

Apple aj naďalej rozširuje ponuku svojich relácií na rádiu Beats 1. Za posledných pár týždňov pribudli Corey Taylor zo Slipknotu a Skrillex, a tento piatok sa k nim pridá aj elektronický producent Joel Thomas Zimmerman, známejší pod pseudonymom deadmau5.

Relácia s názvom mau5trap presents… sa naživo odohrá tento piatok o tretej poobede miestneho času (7:00 u nás), no ak máte predplatné Apple Music, prehrať si ju môžete aj neskôr zo záznamu. Obash programu zatiaľ známy nie je, no vzhľadom na to, že deadmau5 patrí k jedným z popredných houseových producentov, bude zrejme zameraný prevažne na elektronickú hudbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.