Apple vydal iOS 9.3.4, zaplátal bezpečnostnú dieru a možnosť Jailbreaku

Apple vo štvrtok vydal malý update pre iOS 9. Číslovka 9.3.4 prináša “dôležitú bezpečnostnú opravu” a odporúča sa pre všetkých používateľov systému.

Apple v podpornom dokumente špecifikoval, že ide o zraniteľnosť týkajúcu sa pamäte telefónu a ako nálezcu uviedol Team Pangu, tvorcu jailbreaku pre iOS 9.3.3.

Update prichádza len dva týždne po predošlej aktualizácii a necelé dva mesiace pred oficiálnym vydaním nasledujúcej verzie iOS 10. iOS 9.3.4 bude s najväčšou pravdepodobnosťou posledným updatom tohto systému.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.